Правила та рекомендації

Основні правила

Основні правила
Нижче наведені деякі рекомендації, які допоможуть Вам краще зрозуміти специфіку процесу, а також стати повноправним учасником проекту postcrossing-ua

Реєстрація
Після реєстрації на сайті, Ви маєте ОБОВ‘ЯЗКОВО заповнити адресу у своєму особистому кабінеті, щоб отримати можливість витягнути першу адресу.Будьте уважні під час заповнення адреси!

Також Ви маєте заповнити свій профіль. Обов`язково загрузити фото (аватар) свого профілю. Це робиться для того, щоб відправник мав про Вас хоч якусь інформацію і міг підібрати Вам листівку, яка буде Вам до вподоби.
Не можна робити такі речі-зареєструватися під однією адресою, а в профілі написати іншу і просити відправляти листівкі на неї. Не сподівайтеся-листівок ви не отримаєте.

Відправка

Перед тим як витягнути нову адресу, будь ласка, оцініть свої можливості по відправці, адже відлік часу за який подорожує листівка починається з того моменту, як Ви витягли адресу, тому не зволікайте з відправкою!
Перед вибором листівки уважно вивчіть профіль отримувача і спробуйте підібрати листівку за вішем.
Якщо віша немає або він дуже специфічний, Ви маєте повне право підібрати листівку на власний смак.
Щоб відправити листівку Ви маєте написати на ній адресу отримувача, ID-номер, декілька приємних слів, прикрасити листівку (за бажанням), наклеїти марки на відповідну суму (бажано художні) і кинути до поштової скриньки.

УВАГА! Не використовуйте листівки непристойного змісту, або такі, що розпалюють расову або релігійну ворожнечу! Не пишіть непристойностей і уникайте висловлювань на політичні та релігійні теми!
Після відправки листівки, необхідно завантажити її зображення на сторінці відправлених листівок. Це може зробити і отримувач, але все ж-таки буде краще, якщо це зробите Ви.

Отримання

Усі отримані листівки мають бути зареєстровані в системі!
Якщо те що Вам надійшло, не є листівкою , Ви маєте обов‘язково звернутися до адміністратора.
У такому випадку відправнику буде відправлене попередження, а при подальшому порушенні правил даний учасник може бути виключений з проекту.

Випадки, у яких листівки можуть бути зареєстровані адміністрацією сайту

Листівка може бути зареєстрована без участі отримувача, якщо:
1. У відправника є прямі докази (а не здогадки) того, що листівка була успішно отримана адресатом (наприклад, трек-код з інформацією про вручення, якщо це було рекомендоване відправлення, або повідомлення від отримувача).
2. Якщо користувача було заблоковано, чи видалено із системи всі листівки, які були в дорозі до нього, автоматично (поки що вручну) реєструються (у т.ч. і ті, що вже встигли перейти у статус загублених).

Неактивні користувачі

1. Якщо користувач деякий час (30 діб) не заходив на сайт, його адреса перестає випадати автоматично.