Правила безпеки

Ця угода регулює порядок збору, використання та розголошення адміністрацією сайту інформації про приватну особу, яка може бути визнана конфіденційною або є такою за визначенням.


1. Джерела інформації


1.1. Інформація, про яку йде мова в цій угоді, може бути персоніфікованою (прямо відноситься до конкретної особи чи асоціюється з ним) і неперсоніфікованої (дані про відвідувача сайту, отримані без прив'язки до конкретної особи).


1.2. Компанії доступна інформація, що отримується наступними способами:

  • при листуванні Адміністрації з відвідувачами сайту за допомогою електронної пошти;
  • інформація, що надається відвідувачами при реєстрації на форумі, сайті, в рамках заходів, що проводяться адміністрацією сайту, опитуваннях, заявках, формах зворотного зв'язку, шляхом внесення записів до реєстраційних онлайн-форми;
  • технічна інформація - дані про інтернет-провайдера відвідувача, IP-адресу відвідувача, характеристиках використовуваного ПК і програмного забезпечення, дані про завантажені і вивантажених на сайт файлах і т.п .;
  • статистичні дані про переваги окремо взятого відвідувача (тематика переглянутих сторінок).


1.3. Конфіденційної в розумінні цієї угоди може бути визнана лише інформація, що зберігається в базі даних сайту в зашифрованому вигляді і доступна для перегляду виключно адміністрації сайту.
Інформація про особу, добровільно розміщена ним в загальних розділах сайту при заповненні реєстраційних форм і доступна будь-якому іншому користувачеві сайту, або інформація, яка може бути вільно отримана з інших загальнодоступних джерел, не є конфіденційною.


2. Безпека


2.1. Адміністрація сайту використовує сучасні технології забезпечення конфіденційності персональних даних, даних, отриманих з реєстраційних форм, що залишаються відвідувачами сайтів, з метою забезпечення максимального захисту інформації.


2.2. Доступ до особистої інформації користувача здійснюється через систему авторизації з логіном та паролем. Користувач зобов'язується самостійно забезпечити збереження авторизаційних даних, ні під яким приводом не розголошувати їх третім особам. Будь-які зміни особистої інформації, внесені за допомогою авторизаційних даних, будуть вважатися здійсненими особисто користувачем.


2.3. Збір, зберігання, використання, обробка, розголошення інформації, отриманої адміністрацією сайту в результаті відвідування приватною особою (відвідувачем або користувачем) її сайтів та / або заповнення реєстраційних форм, у тому числі і персональні дані користувачів, здійснюється адміністрацією сайту відповідно до законодавства України. Приватна особа (відвідувач або користувач) усвідомлює і надає згоду на збір і обробку своїх персональних даних адміністрацією сайту в рамках і з метою, передбачених умовами Користувацького повідомлення, Угоди про конфіденційність відповідно до законодавства України; зобов'язується повідомляти у письмовій формі адміністрації сайту про зміни його персональних даних.


3. Прикінцеві положення


3.1. Відвідуючи сторінки сайту і / або заповнюючи форму реєстрації на сайті, відвідувач автоматично приймає умови Угоди про конфіденційність.


3.2. Діяльність адміністрації сайту здійснюється відповідно до законодавства України. Будь-які претензії, суперечки, офіційні звернення будуть розглядатися виключно в порядку, передбаченому законодавством України.


3.3. Адміністрація сайту не несе відповідальності за будь-які прямі або непрямі збитки, понесені Користувачами або третіми сторонами, а також за упущену вигоду в результаті діяльності postcrossing-ua.com


3.4. Умови цієї Угоди можуть бути змінені адміністрацією сайту в односторонньому порядку.