Досягнення

Бронзовий рівень (доставлено від 5-24 листівок)

206

Користувачі, які досягли бронзового рівня на сайті. Кількість доставлених листівок - не менше 5. Нагорода за досягнення: Бронзова медаль, можливість одночасно відправити 6 листівок. Беруть участь у привітанні листівками з Днем Народження та в інших заходах для перевірених користувачів.

Срібний рівень (доставлено від 25-49 листівок)

127

Користувачі, які досягли срібного рівня на сайті. Кількість доставлених листівок - не менше 25. Нагорода за досягнення: Срібна медаль, можливість одночасно відправити 9 листівок. Беруть участь у привітанні листівками з Днем Народження та в інших заходах для перевірених користувачів.

Золотий рівень (доставлено від 50-99 листівок)

167

Користувачі, які досягли золотого рівня на сайті. Кількість доставлених листівок - не менше 50. Нагорода за досягнення: Золота медаль, можливість одночасно відправити 10 листівок. Беруть участь у привітанні листівками з Днем Народження та в інших заходах для перевірених користувачів.

Платиновий рівень (доставлено від 100-149 листівок)

74

Користувачі, які досягли платинового рівня на сайті. Кількість доставлених листівок - не менше 100. Нагорода за досягнення: Платинова медаль, можливість одночасно відправити 11 листівок. Беруть участь у привітанні листівками з Днем Народження та в інших заходах для перевірених користувачів.

Сапфіровий рівень (доставлено від 150-199 листівок)

56

Користувачі, які досягли сапфірового рівня на сайті. Кількість доставлених листівок - не менше 150. Нагорода за досягнення: Сапфірова медаль, можливість одночасно відправити 12 листівок. Беруть участь у привітанні листівками з Днем Народження та в інших заходах для перевірених користувачів.

Смарагдовий рівень (доставлено від 200-249 листівок)

39

Користувачі, які досягли смарагдового рівня на сайті. Кількість доставлених листівок - не менше 200. Нагорода за досягнення: Смарагдова медаль, можливість одночасно відправити 13 листівок. Беруть участь у привітанні листівками з Днем Народження та в інших заходах для перевірених користувачів.

Рубіновий рівень (доставлено від 250-299 листівок)

17

Користувачі, які досягли рубінового рівня на сайті. Кількість доставлених листівок - не менше 250. Нагорода за досягнення: Рубінова медаль, можливість одночасно відправити 14 листівок. Беруть участь у привітанні листівками з Днем Народження та в інших заходах для перевірених користувачів.

Гуру посткросинга (доставлено від 300-999 листівок)

63

Користувачі, які досягли рівня "Гуру посткросинга"на сайті. Кількість доставлених листівок - не менше 300. Нагорода за досягнення: Зірка пошани, Нуль прострочених, та можливість одночасно відправити 15 листівок. Беруть участь у привітанні листівками з Днем Народження та в інших заходах для перевірених користувачів.